З початку 2018 року послугами Черкаської служби зайнятості скористалися 32,6 тис. безробітних

За сприянням у працевлаштуванні у січні-травні 2018 року до обласної служби зайнятості звернулось майже 14,5 тис. безробітних осіб, всього з початку року послугами служби зайнятості користувалось 32,6 тис. безробітних, що на 8,7% менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

У січні- травні 2018 року 4,4 тис. роботодавців регіону поінформували центри зайнятості та філії ОЦЗ про наявність 19,7 тис. вакансій (на 6,1% більше, порівняно з відповідним періодом минулого року).
З початку 2018 року послугами Черкаської служби зайнятості скористалися 32,6 тис. безробітних

Збільшення надходження розширило можливості служби зайнятості щодо працевлаштування пошукачів роботи. З початку року за сприяння служби зайнятості роботу отримали понад 17,5 тис. осіб, що майже на 1 тис. осіб більше ніж у січні- травні минулого року. Слід зазначити, що понад 40% з них були працевлаштовані в перші дні після звернення до центрів зайнятості та філій ОЦЗ ще до набуття статусу безробітного. За сприяння служби зайнятості роботою забезпечено понад 4,6 тис. осіб, які потребують додаткових гарантій держави у працевлаштуванні, з них 311 осіб з інвалідністю, майже 7 тис. жінок, понад 5,4 тис. осіб з числа молоді у віці до 35 років, більше 9,3 тис. мешканців сільської місцевості. За направлення центрів зайнятості та філій ОЦЗ у січні-травні п.р. працевлаштовані 43 внутрішньопереміщених осіб та 182 особи з числа демобілізованих військовослужбовців учасників АТО.

До тимчасової зайнятості були залучені 5,5 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року були працевлаштовані 144 особи з числа безробітних.

Завдяки отриманню одноразово допомоги по безробіттю 29 осіб відкрили власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності є сфера оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, сільське господарство тощо.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людиниі. З початку року 4,5 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Станом на 1 червня послугами обласної служби зайнятості користувалось 15,9 тис. безробітних, що на 10% менше ніж на цю дату торік. З них 12,9 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у травні 2018 року становив 2280 грн., що на 391 грн. більше, ніж у травні 2017 року.
07.06.2018 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter