10 червня в Черкасах відкривається літній парковий сезон

10 червня в Черкасах відкривається літній парковий сезон Як інформують у КП «Дирекція парків», вже 10 червня у парку «Сосновий бір» на вас чекає яскраве відкриття літнього сезону. Про це інформують у прес-службі комунального підприємства «Дирекція парків».

Під час фестивального дня ви зможете спробувати підкорити одну з чотирьох стихій на тематичних локаціях, які почнуть працювати вже з 12.00. Заплановані майстер-класи: "Повітряний змій", "Паперові кораблі", "Суднобудування", "Ліпка з глини", "Лялька-мотанка", "Ловець снів".

Працюватиме також ярмарка майстрів, аквагрим, зона плетіння кіс, фотозони, спортивно-розважальні локації, зона стародавніх настільних ігор, фотосушка.
Урочисте відкриття струмків заплановане на 14.00. У цей час також стартує пригодницький квест по парку та запрацює фуд-зона.

Вже о 17.30 на вас чекає показ тематичного боді-арту. З 18.00 - яскравий майстер-клас від театру вогню "Сварожичі".

З 12.00 до 19.00 триватиме концертна програма, показові виступи та яскраві номери від творчих та спортивних колективів міста. А вже о 19.30 сцену запалюватиме відомий гурт «Чумацький шлях». За годину після не пропустіть вогняне шоу від театру вогню "Сварожичі".
07.06.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter