22 підприємства з Черкаської області беруть участь в агропромисловій виставці "Агро-2018"

Як інформують у Черкаській ОДА, в Києві на території НК «Експоцентр України» стартувала найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі «Агро-2018». Вона триватиме до 9 червня.

Тут свою продукцію презентують і 22 підприємства Черкащини, зокрема з Черкаського району, Золотоніщини, Уманщини, Христинівщини, Шполянщини та ін. Про це інформує начальник управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка, який наразі спільно з фахівцями структури та представниками виробництв беруть участь у виставці. Загалом же тут – кілька сотень учасників із різних країн.

Програма виставки передбачає круглі столи, панельні дискусії семінари та ін.

Виставка «АГРО-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.
06.06.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter