Рух автотранспорту по мосту через Дніпро здійснюється вже без світлофорів, - САД

Рух автотранспорту по мосту через Дніпро здійснюється вже без світлофорів, - САД За інформацією САД у Черкаській області, з червня 2018 року на мосту через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 рух автотранспорту здійснюється вже без світлофорного регулювання, а світлофори - демонтовано.

В той же час на мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядна організація закінчує проведення ремонтних робіт.

Наразі на мосту через Дніпро повністю завершено роботи із влаштування металевого оцинкованого бар’єрного огородження, закінчено бетонування тротуару, влаштовано нове сучасне енергозберігаюче освітлення над проїзною частиною мосту.

Працівники підрядної організації закінчують роботи із монтажу нового металевого оцинкованого перильного огородження з боку залізничного мосту, а також – ремонт оглядових риштувань та підпорних частин під мостом. Незабаром на мосту буде влаштовано розмітку проїжджої частини та встановлено нові дорожні знаки. Роботи із проведення ремонтних робіт на мосту через Дніпро на автодорозі Н-16 планується завершити наприкінці червня 2018 року.
06.06.2018 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter