Черкаський зональний відділ Військової служби правопорядку відзначив 15-річчя від дня заснування

Черкаський зональний відділ Військової служби правопорядку відзначив 15-річчя від дня заснування Як інформують у Черкаській ОДА, Черкаський зональний відділ Військової служби правопорядку України відзначає п’ятнадцятиліття. Привітав з ювілеєм наших військовослужбовців заступник очільника області Ярослав Березань та вручив їм почесні відзнаки «Холодний Яр».

Заснували частину 2003 року. Її військові несуть службу на Сході України від самого початку конфлікту. Деякі з них і досі там та несуть службу по всій лінії зіткнення в зоні проведення ООС. Підрозділ був у Мар’їнці, Авдіївці. В останній військовим довелося виконувати і функції поліції, як цивільної служби. Тож не всі змогли бути присутніми на урочистостях з нагоди ювілею зонального відділу.

– Саме ви є нашим форпостом на Сході України, – каже Ярослав Березань. – І саме вам випала доля наводити там лад після «руського міра». Дякую за те, що ви робили і робите зараз. За ваш професіоналізм, сміливість, патріотизм. Тож сьогодні, у ваше свято, мені, від імені очільника області, приємно вручити бійцям почесні нагороди «Холодния Яр» за честь, мужність та гідне виконання своїх обов’язків за покликом серця.

Начальник Черкаського зонального відділу Військової служби правопорядку полковник Сергій Чередниченко відзначає, що хоча служба й нелегка, на кожного військовослужбовця припадає роботи утричі більше норми, та все ж вони з гідністю виконують свої обов’язки і в тилу, і на передовій.
06.06.2018 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter