На Черкащині 91,3 % дітей-сиріт виховуються в прийомних сім'ях

На Черкащині 91,3 % дітей-сиріт виховуються в прийомних сім'ях Як інформують у Черкаській ОДА, проживають і виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу 2 002 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування. Це – 91,3 % від загальної кількості дітей цієї категорії, які проживають в області, говорить начальник обласної служби у справах дітей Оксана Покатілова.

Найвищий показник охоплення дітей-сиріт сімейними формами виховання на цей час у Лисянському районі (98%). Високі показники (95-97%) у Жашківському, Золотоніському, Смілянському, Уманському, Христинівському районах. З початку року право на сімейне виховання реалізували 103 дитини: 7 – усиновлено, 72 – влаштовано під опіку, 24 – до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

– У роботі служб у справах дітей пріоритетним і незмінним залишається питання обліку, координації роботи щодо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштування цих дітей у нові родини, – відзначила Оксана Покатілова. – Лише за 4 місяці цього року в області посиротіло 104 дитини. Найбільше – у Шполянському районі. Це свідчить, що в області щомісяця можливість виховуватися у своїй біологічний родині втрачають 26 дітей. Всього ж службами у справах дітей області обліковуються 2 195 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
05.06.2018 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter