З магістральних вулиць Умані й досі не прибрали залишки протиожеледної суміші. Не вистачає грошей і техніки

З магістральних вулиць Умані й досі не прибрали залишки протиожеледної суміші. Не вистачає грошей і техніки - Ми справді ще не прибрали всі магістральні вулиці міста від нанесення ґрунту після дощів та залишків протиожеледної суміші, - начальник відділу житлово-комунального господарства Віталій Харченко адекватно сприймає гостру критику на адресу комунальних служб, на яку не скупляться уманчани. Про це інформують у міськраді Умані.

Такий стан справ пояснює не лише рекордною кількістю матеріалів, кинутих на боротьбу з ожеледицею минулої зими, а й непростою кадровою ситуацією, що склалася на відповідальному за прибирання підприємстві. Зараз чистоту на вулицях міста (крім прибудинкових територій) наводять три одиниці транспорту і семеро працівників, середній вік яких добігає шостого десятка.

- Молодші не погоджуються там працювати, попри щомісячний заробіток у 5-6 тисяч гривень, - додає Віталій Петрович. – Та й взагалі мешканцям міста така робота нецікава, доводиться слугуватися кадрами з навколишніх сіл.

Спецтехніка, при допомозі якої наводять в місті чистоту, теж «пенсійного» віку – наймолодша 1986 року випуску. «Нам хоча б дві комбіновані машини на базі автомобіля МАЗ та стільки ж одиниць прибирально-підмітальних механізмів», - мріють спеціалісти житлового господарства. А тепер нескладні арифметичні дії: вартість раніше вживаного МАЗу сягає 2,5 мільйона гривень, одного прибирального механізму, теж «беушного», - близько 600 тисяч в українській «валюті». Річні видатки на благоустрій міста склали 12 мільйонів гривень.
28.05.2018 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter