За несплату аліментів жителю Ватутіного не дали виїхати за кордон, - управління юстиції

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, невдалою виявилася перша спроба виїзду за кордон для жителя містечка Ватутіного Черкаської області Олександра, якому вручили повідомлення щодо заборони перетину державного кордону, оскільки чоловік більш ніж два роки не платив аліментів та заборгував своєму маленькому синові 42 тис грн.

Тож, довелося повертатися додому і йти до виконавчої служби. Як повідомили в ДВС, гроші він виплатив трьома платежами і днями таки поїхав за кордон.

У подібній ситуації опинився і Сергій з Христинівського району, який 6 років не сплачував аліментів на утримання сина і заборгував 53 тис грн. А неплатник з Катеринопільського району , щоб більше не виникало проблем, погасив 50 тисяч боргу та заплатив гроші наперед до листопада 2018 року – повноліття сина.

Загалом, на виконання закону №7277 щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, який набув чинності 6 лютого цього року, державними виконавцями області винесено близько 6 тисяч постанов про тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами, у праві виїзду за кордон, на користування зброєю та полювання.

– З початку року в області стягнено 44 млн грн аліментів. Близько половини з них – завдяки дії нового закону «Чужих дітей не буває», що свідчить про дієвість законодавчих ініціатив Мін’юсту, – розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.
25.05.2018 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter