Працівників "Черкаського Азоту" привітали з Днем хіміка

Як інформують у міськраді Черкас, з професійним святом Днем хіміка сьогодні привітав колектив ПАТ «Азот» міський голова Анатолій Бондаренко, вручивши почесні відзнаки та цінні подарунки працівникам підприємства. Від міської влади в урочистостях взяв участь також заступник міського голови Ігор Волошин.

Працівників "Черкаського Азоту" привітали з Днем хіміка

За словами Анатолія Бондаренка, у нашому місті хімічна галузь займає особливе місце. Не даремно ж за Черкасами закріпилась слава міста-хіміка. Значна заслуга у цьому – найбільшого й найпотужнішого хімічного заводу «Азот», де працює близько чотирьох тисяч черкасців.

– Кожен з них своєю працею, професійністю, відповідальним ставленням та відданістю обраній справі забезпечує розвиток хімічної галузі та нашого міста загалом, – наголосив міський голова, зауваживши, що ПАТ «Азот» є прикладом соціально відповідального бізнесу.

Хоча зараз, зважаючи на ситуацію в країні та державну політику щодо захисту інтересів вітчизняного виробництва, підприємство переживає не кращі часи. На жаль, через засилля російських добрив на український ринок (які дешевші в ціні через нижчу собівартість газу) продукція ПАТ «Азот» втрачає свої позиції. Хоча за якістю вона й краща.

– Потрібна чітка державна позиція щодо захисту українського виробника. Це стосується економічних факторів, як-то: зростання вартості газу та енергоносіїв, що істотно впливають на собівартість продукції. Крім цього, необхідно закрити кордони для нелегального потрапляння товарів з інших країн на вітчизняний ринок, які демпінгують ціни та "забирають хліб" у наших робітників. Державі варто повернутись обличчям до українських виробників. Адже міць України – у потужній промисловості, – акцентував міський голова.

А також подякував керівництву ПАТ «Азот» та особисто голові правління Віталію Склярову, що навіть у такій непростий час вони роблять все можливо, аби зберегти колектив та утримувати підприємство «на плаву».

Анатолій Бондаренко побажав трудовому колективу стабільної роботи, численних замовлень на роки вперед, благополуччя й достатку в родинах та миру й процвітання Україні.
23.05.2018 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter