На бульварі Шевченка планують відновити огорожу в єдиному стилі

Облаштувати пішохідну алею бульвару Шевченка огорожею в єдиному стилі хочуть у департаменті архітектури та містобудування Черкаської міської ради. Як інформує міськрада Черкас, нині архітектори визначаються, якої форми і з якого матеріалу мають бути виготовлені парканчики.

- Ми розглядаємо два варіанти огорожі. Перший – це повернутися до історичного вигляду, який мала огорожа кілька десятків років тому. На ній були зображення силуету чайки, листя каштану та квітів. Цей варіант досить дороговартісний і складний у виконанні, оскільки передбачає литво. Другий варіант – використати досвід європейських країн, де зазвичай такі парканчики більш функціональні, виготовлені з бюджетних матеріалів і не привертають до себе зайвої уваги, не відволікаючи її від архітектури і озеленення, - говорить начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук.
На бульварі Шевченка планують відновити огорожу в єдиному стилі

- Огородження по бульвару Шевченка має виконувати і естетичну функцію, і практичну. Воно повинно допомагати безпеці руху (не давати пішоходам переходити бульвар у непризначених до цього місцях) і запобігати витоптуванню зелених насаджень. Також ми вважаємо, що центральна вулиця міста має бути виконана в єдиному стилі, виглядати сучасно і привабливо, - зазначає директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.
На бульварі Шевченка планують відновити огорожу в єдиному стилі

Щоб ухвалити виважене рішення і встановити на бульварі Шевченка саме таку огорожу, яка дійсно стане його окрасою, архітектори хочуть порадитися з громадою. Вони планують звернутися до навчальних закладів Черкас, які готують дизайнерів, щоби студенти надали свої пропозиції щодо можливого облаштування бульвару.
23.05.2018 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter