У Черкасах за участі 2-го секретаря посольства Японії висадили Алею сакур

Як інформують у міськраді Черкас, 22 травня місто відвідав Другий Секретар з питань культури та інформації Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі. Під час зустрічі з міським головою та його заступниками пан Секретар відзначив надзвичайну красу нашого міста, особливо в частині зелених насаджень, порівнявши його зі своїм рідним містом, яке носить титул "лісової столиці " Японії.


Анатолій Васильович зазначив, що минулого року ми відзначали Рік Японії в Україні та 25 річницю встановлення дипломатичних стосунків між нашими державами та подякував за принципову позицію Токіо щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.

Міський голова висловив щиру подяку Посольству Японії в Україні за надану можливість Черкасам взяти участь у проекті "Висадження сакур". Завдяки цьому у місті з'явилася ще одна роздинка , яка символізує дружбу між японським та українським народами.
У Черкасах за участі 2-го секретаря посольства Японії висадили Алею сакур

Також з ініцативи Другого Секретаря Посольства , підтриманої міським головою, буде реалізовано новий культурно - мистецькький проект в сфері обміну музичними культурами України та Японії.
У Черкасах за участі 2-го секретаря посольства Японії висадили Алею сакур

І вже восени цього року в Черкасах відбудеться концерт унікального японського гурту, який виконує твори в стилі електро - фольку на народних інструментах.

Опісля пан Хошіно Юічі та міський голова відвідали Долину Троянд, де висаджено Алею сакур. Завтра гості з Японії прочитають лекцію в Першій міській гімназії та ознайомлять учнів з програмами стажування в Японії.
23.05.2018 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter