100% життя - 100% толерантності...У Черкасах пройшла акція до Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНіДу

100% життя - 100% толерантності...У Черкасах пройшла акція до Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНіДу17-21 травня громадськими організаціями «Від серця до серця» та «Всеукраїнської мережі ЛЖВ» спільно із Департаментом охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР в м. Черкаси була проведена акція під гаслом « 100% життя - 100% толерантності», приурочена до Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНіДу.

Метою проведення акції являється не тільки вшанування пам’яті людей, які померли від СНіДу, але й привернути увагу суспільства та представників влади до епідемії ВІЛ/СНіДУ у нашій країні, нагадати про те, що ця проблема стосується кожного. В рамках акції було відмічено, що сьогодні ВІЛ не вирок. При своєчасному виявленні та лікуванні, пацієнти з ВІЛ живуть повноцінним, довгим життям: соціально активні, можуть мати здорових дітей, залишають вірус поза передачею.

На 1 січня 2018 року в закладах охорони здоров’я області на обліку перебуває 3710 ВІЛ-інфікованих осіб( поширеність ВІЛ-інфекції – 302,2 на 100 тис. населення) та 1206 хворих на СНІД (поширеність СНІДу – 98,2 на 100 тис. населення). У порівнянні з 2016 роком відмічається ріст поширеності ВІЛ інфекції на 6,7 %, поширеності СНІДу – на 8,7 %

До цього часу єдиним реальним заходом, за допомогою якого людство має можливість боротися зі СНІДом, є зміна поведінки людини на більш безпечну щодо можливості інфікування ВІЛ. Необхідно перетворити знання про шляхи інфікування ВІЛ на усвідомлені та впевнені дії щодо їх попередження.
21.05.2018 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter