Завтра біля Черкаської філармонії відкриють скульптуру "Висока нота"

Завтра біля Черкаської філармонії відкриють скульптуру "Висока нота" «Висока нота» - так називається робота столичного скульптора Олександра Лідаговського, відкриття якої відбудеться в суботу, 19 травня о 16.00 біля обласної філармонії (вул. Хрещатик, 196).

Відповідне рішення - про встановлення цього елементу благоустрою виконавчий комітет Черкаської міської ради прийняв ще в грудні минулого року.

Ініціаторами та спонсорами цього проекту стали місцеві кампанії ТОВ "Сатурн-Холдинг" і ГК "Укравіт" в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з міською радою.

- Ми вважаємо, що відповідальність нашої компанії, як одного з найбільших інвесторів Черкаської області, не обмежується тільки наданням робочих місць і сплатою податків. Це наше місто, і ми вважаємо своїм обов'язком взяти участь у становленні нового, привабливого для городян і туристів міського середовища. Тому, коли було прийнято, в тому числі і в ході громадських слухань, рішення про створення нової міської скульптури, унікальною і не маючою аналогів в Європі, ми запросили для втілення задуму одного з кращих сучасних скульпторів України, - заявляє акціонер «Сатурн-Холдинг» Олександр Громико.

- У сучасному світі з його нестримним ритмом дедалі більшого значення набувають культура і духовність. Вони є тими істинними орієнтирами, які допомагають нам прямувати до мети, при цьому лишаючись собою. А це якнайкраще відображає місію ГК «Укравіт»: ми прагнемо до лідерства, лишаючись українцями, живучи і працюючи у цій країні для свого народу. Скульптура «Висока нота» якнайкраще ілюструє поєднання творчості та професіоналізму. Назва досить символічна: чим би ти не займався, потрібно завжди прагнути досягти найкращих результатів – взяти високу ноту. ГК «Укравіт» бажає черкащанам пишатися своїм містом, його мальовничістю та прекрасними людьми, а також цілеспрямовано йти до здійснення своїх мрій! – акцентував власник ГК «Укравіт» Віталій Ільченко.

Як зазначив міський голова Анатолій Бондаренко, такий крок з боку інвесторів є яскравим прикладом соціальної відповідальності бізнесу, європейським прикладом співпраці бізнесу та влади.

Подія відбудеться в рамках міського свята – Дня вуличної музики, що символічно.

У відкритті візьмуть участь керівництво обласної та міської влади, представники ТОВ "Сатурн-Холдинг" і ГК «Укравіт» та скульптор Олександр Лідаговський.
18.05.2018 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter