САД: На минулому тижні в Черкаській області було ліквідовано майже 12 тис. кв.м. деформацій та пошкоджень

САД: На минулому тижні в Черкаській області було ліквідовано майже 12 тис. кв.м. деформацій та пошкоджень На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» минулого тижня з 3 по 10 травня було ліквідовано майже 12 тис. кв. м деформацій та пошкоджень на дорогах загального користування державного значення у Черкаській області.

Упродовж минулого тижня роботи з ліквідації ямковості проходили на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-09 Миронівка-Канів, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, Р-64 Ківшовата-Шушківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка-/Н-16/ та Р-71 Одеса-Іванівка-Ананьїв-Піщана-Хащувате-Колодисте-Рижавка-/М-05/.

Протягом тижня філіями ДП «Черкаський облавтодор» виконувались також роботи з експлуатаційного утримання автошляхів області. Зокрема, виконувалися роботи з встановлення нових або заміна старих дорожніх знаків, обкошування узбіч, ремонт транспортного бар’єрного огородження, фарбування бар’єрного та перильного огородження, прибирання від сміття та бруду проїзної частини автодоріг, прибирання нанесеного ґрунту під бортовим каменем і т.д.

Ремонтні роботи продовжуватимуться й надалі за сприятливих погодних умов.

Загалом з початку року було ліквідовано майже 62 тис. кв. м ямковості покриття на дорогах загального користування державного значення у Черкаській області
15.05.2018 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter