Учасник АТО з Уманського району Едуард Іванишин отримав нове житло

Боєць АТО з Уманщини Едуард Іванишин отримав житло у рідному селі Антонівка. Ордер та ключі від помешкання 29-річному бійцю передало керівництво району, інформує Уманська РДА.
Учасник АТО з Уманського району Едуард Іванишин отримав нове житло

Будинок придбали шляхом співфінансування 50 на 50 з районного та сільського бюджету. В цілому, це близько 90 тисяч гривень. З районного бюджету кошти спрямували у межах Районної комплексної програми медичного, соціального забезпечення учасників АТО.

Будинок простий, але просторий, в гарному стані, з усіма надвірними спорудами. Тут для учасника АТО є хороші умови, щоб будувати сім’ю та господарювати. Покращення житлових умов хлопець потребував, адже він – сирота, і до цього жив у помешканні своїх родичів.

Едуард Іванишин брав участь у найзапекліших боях на Сході. Був мобілізований на самому початку Антитерористичної операції – у жовтні 2014 року.

На новосілля до бійця завітали голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, працівники райдержадміністрації та районної ради, сільський голова села Антонівка Владислава Баюк, громада населеного пункту, представники місцевого сільгосппідприємства.
Учасник АТО з Уманського району Едуард Іванишин отримав нове житло

Окрім ключів та ордеру від помешкання, керівника району вручили хлопцеві також праску і мікрохвильову піч. А місцеве сільгосппідприємство – холодильник.
15.05.2018 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter