АМКУ: Виконком Чорнобая затвердив правила розміщення зовнішньої реклами в райцентрі

АМКУ: Виконком Чорнобая затвердив правила розміщення зовнішньої реклами в райцентрі Виконавчий комітет Чорнобаївської селищної ради виконав зобов’язання адміністративної колегії Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо встановлення порядку розміщення зовнішньої реклами у смт Чорнобай відповідно до Типових правил розміщення зовнішньої реклами.

У ході дослідження ринку розміщення зовнішньої реклами відділенням встановлено, що органом місцевого самоврядування не було розроблено та затверджено порядок розміщення зовнішньої реклами у смт Чорнобай.

Така бездіяльність виконавчого комітету селищної ради могла призвести до спотворення конкуренції, оскільки внаслідок не визначення та не застосування цих положень для учасників ринку розміщення зовнішньої реклами можуть створюватися несприятливі умови конкуренції.

У зв’язку з цим, адміністративною колегією територіального відділення, з метою усунення причин виникнення порушень законодавства про захист економічної конкуренції і умов, що їм сприяють, було надано рекомендації виконавчому комітету Чорнобаївської селищної ради встановити порядок розміщення зовнішньої реклами у смт Чорнобай.

На виконання рекомендацій виконавчим комітетом Чорнобаївської селищної ради у квітні 2018 року було затверджено Правила розміщення зовнішньої реклами у смт Чорнобай згідно з вимогами Типових правил.
07.05.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter