Директором КП «Черкаситеплокомуненерго» призначено екс-заступника Льошенка, другана Одарича Юрія Чернецького

Директором КП «Черкаситеплокомуненерго» призначено екс-заступника Льошенка, другана Одарича Юрія ЧернецькогоНовим директором КП «Черкаситеплокомуненерго» призначено Юрія Чернецького. Попередній очільник підприємства Павло Карась звільнився із займаної посади за згодою сторін. Юрій Борисович уже приступив до виконання обов’язків.
Перед новим директором комунального підприємства поставлено завдання продовжити ті проекти, які були започатковані на «Черкаситеплокомуненерго» кілька років тому. Зокрема, впровадження енергоощадних технологій за кошти кредиту ЄБРР.
Нагадаємо, що кілька років тому підприємство взяло кредит в Європейському банку реконструкції та розвитку на модернізацію систем теплопостачання у Черкасах. Модернізація передбачає зменшення використання природного газу у кілька разів. Це досягатиметься завдяки встановленню енергоощадних котлів на котельнях міста, облаштуванню ІТП в багатоповерхових будинках, переходу на альтернативні джерела енергії.

Біографічна довідка:
Юрій Борисович Чернецький народився у м. Бар, Вінницької області. Закінчив Тернопільській фінансово-економічний інститут. Працював на ВО «Азот», потім головним бухгалтером на тютюновій фабриці. Після того, як на базі цього підприємства створили спільне україно-німецьке підприємство, став фінансовим директором.
Із 1994 року займається приватним бізнесом. У 2002 році працював заступником голови облдержадміністрації з економічних питань. З 2010 року і по сьогодні є членом виконавчого комітету міської ради на громадських засадах.
Одружений Виховує сина та доньку, повідомили в Черкаській міській раді.
29.10.2012 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter