У канівській школі №4 відкрили меморіальну дошку на честь випускника Сергія Кобченка, який рік тому загинув на російсько-українській війні

За інформацією міськради Канева, 25 квітня виповнився рік від дня героїчної загибелі в ході виконання військового обов’язку в зоні АТО канівця Сергія Кобченка. З нагоди пам’ятної дати у Канівській школі №4, випускником якої є захисник, встановили меморіальну дошку.

Народився Сергій Кобченко 6 червня 1972 року у м.Канів. 1987-го року закінчив Канівську ЗОШ №4. Коли військовий обов’язок покликав на захист України - служив старшим сержантом у 72-й окремій механізованій бригаді гранатометником. 25 квітня 2017 року від осколкових поранень в результаті оборони опорного пункту в м.Авдіївка Донецької області С.Кобченко загинув.
У канівській школі №4 відкрили меморіальну дошку на честь випускника Сергія Кобченка, який рік тому загинув на російсько-українській війні

Указом Президента України №2175 від 5 липня 2017 року за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, самовіддане виконання військового обов’язку Сергій Кобченко посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ-го ступеню.

Відкриття пам’ятного знаку відбулося у п’ятницю, 27 квітня. До слова, це вже другий пам’ятний знак в цьому навчальному закладі. Допіру тут вже було встановлено дошку Андрію Петрушенку, молодшому сержанту ЗСУ, який служив у 44-й окремій артилерійській бригаді та героїчно загинув в ніч на 11 січня 2015 року.

Право відкрити меморіальну дошку надано дочці героя – Валерії.

- Сьогодні ми зібралися тут, щоб вшанувати пам'ять мого батька. Він був справжнім батьком, справжнім воїном, другом, побратимом і залишиться таким назавжди в наших серцях. Героїв не вмирають, - сказала В.Кобченко.

Директор ЗОШ №4 Ірина Верба відзначила, наскільки сумно, що доводиться збиратися саме з такого приводу. Утім, вшанувати пам'ять воїна й захисника прийшло багато людей. Серед них - в.о. заступника керуючого справами Володимир Святелик, депутати Канівської міської ради, представники структурних підрозділів, освітяни, активні громадяни.
У канівській школі №4 відкрили меморіальну дошку на честь випускника Сергія Кобченка, який рік тому загинув на російсько-українській війні

- Уже п’ятий рік в нашій країні йде справжня війна. Кількість загиблих воїнів доходить до 5 тис. В місті Каневі таких героїв четверо: Андрій Петрушенко, Анатолій Чупилка, Олександр Перцев і Сергій Кобченко. Ці воїни в нашій пам’яті. І поки ми про них пам’ятаємо, вони продовжуватимуть жити разом з нами, - сказав В.Святелик та побажав усій громаді, щоб більше не доводилося Каневу отримувати «вантаж 200» і відкривати подібні меморіальні дошки, щоб війна на території України якнайскоріше закінчилася.
02.05.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter