На базі навчального центру «АЛТ Україна Лтд» відбувся семінар-тренінг «Сучасні методи хроматографії та оптимізації методів пробопідготовки»

За сприяння газовий хроматограф Shimadzy GC 2010 Plus, що розширить можливості проведення експертиз за експертною спеціальністю 8.6 «Дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів», а також відкриє можливості впровадження експертиз за новою експертною спеціальністю 8.4 «Дослідження нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів».

На базі навчального центру «АЛТ Україна Лтд» відбувся семінар-тренінг «Сучасні методи хроматографії та оптимізації методів пробопідготовки»


Задля удосконалення навичок користування газовим хроматографом та освоєння принципів роботи даного приладу, його програмного забезпечення, на базі навчального центру «АЛТ Україна Лтд», 14-15 березня 2018 року ДНДЕКЦ МВС України ініціював проведення семінару-тренінгу на тему: «Сучасні методи хроматографії та оптимізації методів пробопідготовки».

Участь у даному семінарі прийняли і працівники Черкаського НДЕКЦ МВС України. На заході розглядались основні питання щодо сучасних методик хроматографії, було пройдено базовий курс навчання по роботі з газовим хроматографом Shimadzy GC 2010 Plus та його програмним забезпеченням. В результаті навчання отримано навички роботи та технічного обслуговування газового хроматографа, з’ясовані проблемні питання які можуть виникати під час практичної діяльності. По закінченню семінару учасники отримали сертифікати відповідного зразка.
16.03.2018 20:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter