Працівники Черкаського НДЕКЦ взяли участь у семінарі «Підготовка менеджерів з якості лабораторій за новою версією стандарту ISO/IEC 17025:2017»

21–23 березня представники Черкаського НДЕКЦ МВС України: Сергій Шкурдода – завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів та Цинда Роман Володимирович – старший судовий експерт прийняли участь у навчальному семінарі «Підготовка менеджерів з якості лабораторій за новою версією стандарту ISO/IEC 17025:2017 (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів та фахівців)», який відбувся у місті Києві. Всього у семінарі прийняли участь 66 представників підрозділів Експертної служби МВС України.

Працівники Черкаського НДЕКЦ взяли участь у семінарі «Підготовка менеджерів з якості лабораторій за новою версією стандарту ISO/IEC 17025:2017»


Основною метою проведення даного заходу було ознайомлення представників підрозділів Експертної служби з новою версією стандарту ISO/IEC 17025:2017 та новими вимогами до розробки документації системи управління якістю. Також розглядалися питання застосування прийомів валідації методик та їх оцінювання, проведення аудитів, оформлення супутньої документації, аналізу невідповідностей, виявлених під час аудиту.

Упродовж трьох днів семінару тривала досить продуктивна й насичена робота, адже учасники мали можливість поділитися досвідом з організації внутрішньолабораторного контролю та обговорити з колегами поточні проблемні питання, перспективні плани і заходи пов’язані з функціонуванням та впровадженням системи управління в підрозділах Експертної служби МВС.

На завершення всі учасники заходу отримали відповідні посвідчення та підбірку відповідних матеріалів для використання у практичній діяльності.
24.03.2018 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter