Бондаренко вимагає до кінця червня нанести розмітку на черкаські дороги

Бондаренко вимагає до кінця червня нанести розмітку на черкаські дорогиУ найкоротші терміни провести необхідні тендерні процедури та вже до кінця червня нанести розмітку на дорогах міста. Як інформують у міськраді Черкас, таке доручення комунальним службам дав Анатолій Бондаренко під час робочої наради з представниками департаменту житлово-комунального комплексу.

Загалом міського голову обурило те, що процедура закупівлі цієї послуги відповідальними підрозділами досі не була розпочата.

– Розмітку пішохідних переходів біля шкіл та садочків міста ми повинні робити відразу, як тільки "зійде" сніг, – підкреслив Анатолій Васильович. – Тим більше кошти на це в бюджеті передбачені. Натомість відсутність розмітки ускладнює рух як для водіїв, так і пішоходів.

За словами начальника управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Сергія Отрешка, на облаштування дорожньої розмітки в 2018 році передбачили 4 мільйони 436 тисяч гривень. За ці кошти, зауважує, на низці доріг планують нанести "зебру" фарбою. Перш за все – біля навчальних та лікувальних закладів міста. А на капітально відремонтованих вулицях хочуть розпочати облаштування осьової розмітки з холодного пластику.

– Така розмітка обійдеться дорожче, утім, після її нанесення до цього питання ми можемо не повертатися, щонайменше, три роки. Фарбу ж треба поновлювати хоча б раз у рік, – говорить Сергій Володимирович. – Для прикладу, середня вартість облаштування розмітки пластиком уздовж одного кілометра дороги аналогічній вулиці Смілянській коштуватиме близько 500 тисяч гривень.

Він повідомив, що торги на нанесення "зебри" на пішохідних переходах оголошуватиме комунальне підприємство "ЧЕЛУАШ". У тендерних вимогах врахують кількість квадратних метрів розмітки, яку необхідно нанести.
17.04.2018 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter