Ремонт покриття на бульварі Шевченка в Черкасах триватиме

Як інформують у міськраді Черкас, 16 квітня Анатолій Бондаренко, як куратор департаменту архітектури та містобудування, провів нараду з працівниками цього підрозділу, аби з’ясувати стан виконання робіт із будівництва і реконструкції доріг. Йшлося, зокрема, про вулиці Героїв Дніпра, Надпільну (колишня – Ільїна), Сумгаїтську та бульвар Шевченка. Міський голова акцентував на якості та темпах виконання робіт підрядниками.
Ремонт покриття на бульварі Шевченка в Черкасах триватиме

– На сьогодні погодні умови вже дозволяють нам розпочати повномасштабний ремонт дорожнього покриття на міських вулицях, – наголосив він. – Зволікати часу в нас немає. Ці ремонти повинні бути якісні, аби ми з року в рік не поверталися до асфальтування одних і тих же об’єктів.

Водночас, він вкотре наголосив на тому, що до початку безпосереднього укладання асфальту на дорогах, співробітники департаменту повинні провести всі необхідні підготовчі роботи.

Так, очільник департаменту Артур Савін доповів стосовно того, на яких об’єктах вже стартували роботи з ремонту та де триває підготовка для їхнього початку.

За його словами, на третій черзі реконструкції вулиці Героїв Дніпра (від Сержанта Смірнова до Козацької) нині триває демонтаж бордюрів та облаштування мереж зливової каналізації.

Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту перейти до завершення робіт, передбачених першою і другою чергою реконструкції цієї ж вулиці. На ділянці від Сержанта Жужоми до Сержанта Смірнова провести благоустрій зелених зон та встановити там огорожу. Впоратися з цим мають упродовж місяця.

Тим часом на вулиці Надпільній (від вулиці Можайського до Грушевського), за інформацією підрядника, відбувається демонтаж і облаштування бордюрного каменю. Після чого візьмуться за фрезерування старого асфальтного покриття. Очільник міста поставив завдання перед департаментом під час перегляду міського бюджету передбачити необхідне фінансування для проведення повної реконструкції вулиці.

Анатолій Бондаренко зосередив увагу й на стан тротуарів у центральній частині міста, особливо – вздовж бульвару Шевченка. Відтак, він дав завдання профільному департаменту якомога швидше провести всі необхідні тендерні процедури, визначити підрядника та розпочати ремонт пішохідної зони.

У цілому мер наголосив на важливості пришвидшення темпів реконструкції бульвару Шевченка. Насамперед, йшлося про продовження робіт на ділянці від вулиці Різдвяної до площі 700-річчя (цей проект на етапі отримання експертного висновку), а ще – від Університетської до Можайського (триває підготовка до оголошення торгів).

Водночас, його було поінформовано про стан розпочатих у попередні роки робіт на вулицях В’ячеслава Чорновола та на Сумгаїтській (тут необхідно ще завершити будівництво тротуарів, нанести розмітку та облаштувати нову огорожу). А ще керівник департаменту архітектури розповів про хід робіт із проектування для реконструкції нових об’єктів. Нині ПКД розробляється для вулиць Сумгаїтської (від Одеської до 30-річчя Перемоги) та Олени Теліги (від Віталія Вергая (колишня Маршала Батицького) та Корольова).
17.04.2018 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter