Гройсман перевірив, як ремонтують трасу "Київ-Одеса" на Черкащині

Сьогодні Голова Уряду Володимир Гройсман перевірив хід ремонтних робіт на трасі "Київ-Одеса" на території Черкаської області. Про це Прем'єр-міністр написав на ФБ.

- Сьогодні на Черкащині – перевіряємо одну з найбільш завантажених ділянок траси М-05 Київ-Одеса і знайомимося з роботою одного з асфальтобетонних заводів регіону.
Гройсман перевірив, як ремонтують трасу "Київ-Одеса" на Черкащині

Дорога державного значення М-05 "Київ-Одеса". Одна з найбільш затребуваних магістралей, яка входить до міжнародних маршрутів. Траса давно потребує капітального ремонту. Окремі ділянки дороги – повністю зруйновані, "косметичного" оновлення там явно не достатньо.

Площа покриття, що потребує заміни, тільки в Київській та Черкаській області – понад 275 тис кв м.

Сьогодні на трасі працюють понад 30 бригад, які інспектують кожен кілометр дороги і виконують роботи найпершої необхідності.
Гройсман перевірив, як ремонтують трасу "Київ-Одеса" на Черкащині

Тут ведуть так зване фрезерування старого покриття, ліквідують вибоїни і накладають вирівнюючий шар. Це не капітальний ремонт, але такого оновлення достатньо, аби забезпечити проїзд автотранспорту.

Всі роботи контролює керівництво "Укравтодору" та Державного підприємства "Дорожній контроль якості". Кошти на виконання завдань є.
13.04.2018 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter