В Умані розпочали поточний ремонт доріг

В Умані розпочали поточний ремонт доріг За інформацією міськради Умані, в 2018 році на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі Умані затверджені асигнування в сумі 3 млн. 832 тис. 493 грн.

10 квітня міський голова Олександр Цебрій провів брифінг, на якому повідомив, що підрядними організаціями м. Умань під контролем відповідних служб розпочато роботи з поточного ремонту дорожнього покриття.

«На сьогодні розпочато ремонтні роботи на вул. Дерев’янка. Надалі ці роботи будуть продовжені на вулицях Тепличній, Залізняка, Тищика, Тімірязєва, Визволителів, Івана Гонти, та площах Конституції, Перемоги, Івангородській, Гагаріна. Загальна вартість робіт на вказаних об’єктах становить 964 тис. грн.»,- сказав Олександр Володимирович.

Також очільник міста повідомив, що у 2018 році роботи з поточного ремонту дорожнього покриття будуть проведені на вулицях, що внесені до титульного списку об’єктів відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради.

На завершення міський голова акцентував увагу на весняному прибиранні та закликав уманчан долучитись до корисної і благородної справи з покращення благоустрою та привабливості міста.
12.04.2018 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter