14 квітня в Черкасах проходитимуть вшанування учасників АТО

14 квітня в Черкасах проходитимуть вшанування учасників АТО Як інформують у міськраді Черкас, 14 квітня – спливає четверта річниця офіційного початку антитерористичної операції на Сході України. За два роки такої неоголошеної війни на захист рідної землі стали десятки тисяч українців. Серед яких – чимало наших земляків з Черкас та області. На жаль, не всім судилось повернутись живим до рідної домівки. Чимало наших захисників і досі обороняють кордони української землі на Сході, де триває неоголошена війна.

У пам’ять та в знак підтримки та шани до наших військових у Черкасах цього дня будуть проведені загальноміські заходи. Орієнтовний план сьогодні обговорили учасники робочої наради під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина.

Серед присутніх – військові, члени сімей загиблих учасників АТО та керівники відповідних структурних підрозділів Черкаської міської ради волонтери.

У підсумку дискусії було сформовано попередній план заходів з вшанування учасників АТО. А саме: 14 квітня об 11-00 – збір у Соборному парку біля пам’ятного знаку за загиблими в АТО черкасцями та урочисте покладання квітів.

Далі – усі присутні переїжджають до площі ім. Б.Хмельницького, де формується колона, яка, близько 11-40 рушає бульваром Шевченка в напрямку до вул. Святотроїцької. Там біля стели Героям відбудеться покладання квітів та вшанування пам’яті загиблих в АТО військових.

Потім колона спускається в Долину троянд, де запланована основна частина пам’ятних заходів. Зокрема, молебень за загиблими, спільне виконання Державного гімну України, декламування поезії патріотичного спрямування, нагородження та виступи військових. А також – озвучено список вечірньої повірки – особливий для всіх військових ритуал. Після – запалять фаєри.

Аби військові з рідними та сім’ї загиблих учасників АТО мали змогу поспілкуватись в безпосередній атмосфері, у Долині троянд будуть розгорнуті наметі та організовано частування.

Також на нараді обговорили презентацію книги про загиблих в АТО черкасців, яка вже побачила світ. Спершу планувалось, аби її провести 14 квітня у Долині троянд. Але за пропозиціями присутніх вирішено було зробити це, як окремий захід, вже після 16 квітня.
05.04.2018 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter