Канівська міськрада знову не змогла ухвалити рішення про виділення землі учасникам АТО

Канівська міськрада знову не змогла ухвалити рішення про виділення землі учасникам АТОЯк інформують у міськраді Канева, питання виділення земельних ділянок для учасників АТО вкотре порушувалося депутатами Канівської міської ради. Чергове засідання 29 березня також не стало винятком.

Так, цього разу проект рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Канівської міської ради на розроблення містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки для колективного садівництва в м.Каневі, Лівобережна промислова зона на Лівому березі р.Дніпро» депутати розглянули першим серед питань порядку денного.

Нагадаємо, йдеться про 65 тис.кв.м (або 6,5 га) земель на лівому березі Дніпра, більш відомих як «Дніпрові сади». У лютому ц.р. на попередньому засіданні сесії депутати вже розглядали це питання. Однак, зважаючи, що інтерес до цього питання був від учасників АТО усіх спілок, які між собою не контактують, депутатський корпус ухвалив рішення відкласти це питання, доки атовці не знайдуть спільної мови.

Голова постійної депутатської комісії з питань архітектури та будівництва, землекористування та екології Юрій Підгайний озвучив, що й цього разу комісія пропонує не приймати відповідне рішення. Натомість запропонувати голові спілки учасників АТО Олегу Клочку прийти до спільного розуміння з іншими спілками атовців.

- Окрім того, пропоную в технічній документації закладати земельні ділянки розміром не 12 соток, як було запропоновано, а 6. Таким чином вдасться задовольнити значно більше атовців, - заявив Ю.Підгайний.

Присутні у залі члени спілки відповіли, що всіх однаково охопити не вдасться, адже хлопці продовжують воювати і з кожним роком їх кількість зростає. Також вони зауважили, що втручатися в діяльність юридичної особи є порушенням.

Утім, депутат Юрій Гамалій продовжував наполягати на порозумінні між усіма учасниками АТО.

Зрештою, після довготривалих обговорень питання було поставлено на голосування в ході якого всі депутати окрім міського голови утрималися. Очільник міста проголосував «за» ухвалення відповідного рішення, мотивуючи, що це лише технічне рішення, в якому йдеться про розроблення містобудівної документації в результаті чого стане відомо про яку кількість земельних ділянок, враховуючи всі проїзди, проходи і берегозахисну смугу. Також проект рішення був попередньо погоджений усіма службами.
30.03.2018 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter