ДАБІ: Скасовано дозвіл на реконструкцію АЗС під магазин у Христинівці

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській проведено позапланову перевірку відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Христинівської районної державної адміністрації щодо законності видачі містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на об’єкт «Реконструкція АЗС під магазин змішаної торгівлі по вул. Пушкіна, 12/3 в м. Христинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл».

Під час проведення позапланової перевірки встановлено, що містобудівні умови і обмеження видані з порушенням вимог законодавства.

Зокрема, порушено вимоги Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Зокрема, містобудівний розрахунок не містив граничнодопустимих параметрів забудови, умов ув’язки архітектурно-планувального та об’ємно просторового рішення, системи обслуговування, інженерних комунікацій, транспортного обслуговування з вже існуючою забудовою, а також була відсутня графічна частина.

Окрім того, містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки видані без плану зонування або детального плану території.

За результатами перевірки Управлінням прийнято рішення про скасування дії містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.
28.03.2018 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter