14 квітня в Черкасах відбудеться форум "Це - твоє місто"

14 квітня в Черкасах відбудеться форум "Це - твоє місто" 14 квітня у черкаському кінотеатрі “Салют” відбудеться форум під назвою “Це – твоє місто”. Його мета – поєднати дієвих людей, досвід успішних проектів із різних сфер життя та нові ініціативи, спрямовані на розбудову міста Черкаси і розвиток потенціалу його жителів.

Організатором форуму виступила громадська організація “Нові люди - Черкаси”.

На форумі будуть представлені успішні приклади того, як робити речі “правильно” в бізнесі, політиці, освітній, культурній, медичній та інших сферах. Захід буде проходити у вигляді коротких доповідей типу TED та їхнє обговорення під час перерви.

- Я народився в Черкасах і, отримавши освіту за кордоном, вирішив повернутися сюди. Щоб жити тут, ростити дітей, будувати бізнес. Останні роки я намагаюсь створювати цікаві ініціативи, які допомагають розвивати місто. Але цим займаюсь не лише я, а ще низка людей у Черкасах, яким так само небайдуже наше місто. Ми вирішили зібрати цих людей і запросити гостей з інших міст, які мають свої «історії успіху». Запрошую всіх! Буде цікаво, - запевняє співорганізатор заходу Віктор Євпак.

На сьогодні свою участь у форумі вже підтвердили засновник Школи мерів Руслан Рохов, народний депутат Мустафа Найєм, мер міста Збараж Роман Полікровський, а також відомі місцеві активісти, серед яких - Вікторія Феофілова, Лариса Когут і Людмила Фіть.
28.03.2018 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter