У Черкаській області арештоване майно почнуть продавати через електронні торги

За інформацією Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, дитсадок «Азоту», їдальню «Фотоприладу» та ринок у Руській Поляні продаватимуть через «СЕТАМ»
У Черкаській області арештоване майно почнуть продавати через електронні торги

Такі найбільш привабливі та вартісні лоти від Черкащини можна знайти сьогодні в системі електронних торгів арештованим майном «OpenМarket» ДП «СЕТАМ», де продається все: від посуду до заводів.

Взяти участь в аукціоні можуть всі охочі на сайті, де детально розписано правила участі в торгах.

– Система електронних торгів ДП «СЕТАМ» – перший державний онлайн аукціон, який відкрив доступ до купівлі арештованого майна для всіх українців, які тепер можуть не тільки купувати але й продавати своє майно, тому в 2017 році цей ресурс пройшов ребрендінг і отримав назву «OpenМarket», – розповів начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк. – Важливо, що учасники аукціону надійно захищені технологією Блокчейн, що являє собою повністю захищену від підробки чи переробки розподілену базу даних.

У 2017 році Черкаською філією ДП «СЕТАМ» до системи електронних торгів було внесено 864 лоти, а також прийнято на зберігання 634 позиції рухомого майна. Як розповів директор Черкаської філії Єгор Мацак, торік було продано 40 об’єктів нерухомості, 93 транспортні засоби та 427 лотів іншого рухомого майна.

У філії також розраховують, що після підписання меморандуму про співпрацю та партнерство, між ДП “СЕТАМ”, Черкаською обласною радою та облдержадміністрацією, що відбулось 5 березня цього року, через OpenMarket продаватимуть більше комунального майна.
27.03.2018 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter