2018 року в Черкаській області заплановано створити 7 пожежно-рятувальних частин

Переймати досвід країн Європи та створювати власні пожежно-рятувальні підрозділи з добровольцями – об’єднані територіальні громади Черкащини спільно з облдержадміністрацією та управлінням ДСНС України у Черкаській області напрацьовують шляхи оптимізації роботи системи цивільного захисту на місцях. Як інформують у Черкаській ОДА, про це йшлося у ході зустрічі голів ОТГ.
2018 року в Черкаській області заплановано створити 7 пожежно-рятувальних частин

Нині, за словами заступника начальника управління ДСНС України у Черкаській області В’ячеслава Перевізника, більшість пожеж виникає саме у сільській місцевості. А, з огляду на віддаленість територій, пожежно-рятувальні підрозділи не завжди оперативно та вчасно можуть прибути на місце.

Цьогоріч в області планують створити сім пожежно-рятувальних частин. З них 4 – в ОТГ. Водночас, представники Управління ДСНС ознайомили присутніх із досвідом інших регіонів щодо створення, функціонування та вдосконалення системи цивільного захисту та підрозділів місцевої пожежної охорони в окремих територіальних громадах.

За словами заступника очільника області Ярослава Березаня, нині на Черкащині направили на розгляд на державному рівні питання передачі будівель, що є на територіях ОТГ з власності ДСНС у комунальну. Все для того, аби на місцях такі будівлі могли використовувати максимально ефективно.

– Питання безпеки, які покладені на нас системою цивільного захисту, повинні бути серед пріоритетних у функціонуванні кожної громади, – наголосив посадовець. – Адже у подальшому на рівні держави стане основою розгалуженої системи захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій, попередження загибелі на них людей та значних матеріальних втрат.
27.03.2018 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter