У Регламент роботи виконавчого комітету Черкас буде внесено зміни

У Регламент роботи виконавчого комітету Черкас буде внесено зміни Підготувати зміни до Регламенту виконавчого комітету в частині термінів подання на розгляд членів виконкому проектів рішень. А також – їх оприлюднення. Як інформують у міськраді Черкас, таке доручення за пропозиціями заступників міського голови Юрія Ботнара та Людмили Бордунос сьогодні під час засідання надали відділу з питань роботи виконкому.

Тому на найближчий виконком вони мають підготувати та подати на затвердження проект рішення з відповідними змінами.

Зокрема, Юрія Ботнара обурило, що проекти рішень, які виносяться на засідання, попередньо надсилаються членам виконкому з порушенням термінів. Тож немає змоги детально ознайомитись із кожним документом.
У зазначеному дорученні пропонується для цього передбачити три доби. Тобто, аби проекти рішень подавались членам виконкому не пізніше цього терміну.

Виняток становитимуть екстрені питання, на вивчення яких надаватиметься доба. Для розгляду таких, за пропозиціями Юрія Ботнара, має скликатись позачергове засідання виконкому.

Тоді як Людмила Бордунос висловила зауваження щодо вчасного оприлюднення на сайті Черкаської міської ради ухвалених рішень виконкому.

А також запропонувала заборонити вносити з голосу на розгляд виконкому проектів рішень, які стосуються бюджетних питань. На її погляд, такі документи мають подаватись лише в письмовому вигляді, аби члени виконкому мали змогу завчасно з ними ознайомитись та чітко розуміти, за що вони голосують.
27.03.2018 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter