26 тергромад Черкаської області утворили Асоціацію ОТГ Черкащини

Єднання заради співпраці та захисту власних інтересів. Саме з такою метою 26 тергромад області утворили Асоціацію об’єднаних територіальних громад Черкащини. Як інформують у Черкаській ОДА, відповідне рішення голови ОТГ ухвалили сьогодні під час спільної координаційної зустрічі.
26 тергромад Черкаської області утворили Асоціацію ОТГ Черкащини

Ініціював створення Асоціації голова Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимир Міцук. Він стверджує, що такі об’єднання ОТГ набувають поширення і в інших регіонах України.

– Черкащина – не перша область, де запропонували створити Асоціацію тергромад, – зауважив Володимир Павлович. – Зараз на Черкащині діє 26 ОТГ. І їхня кількість постійно зростатиме. Вже зараз у наших громадах проживає 150 тисяч громадян, чиї інтереси ми маємо захищати та відстоювати. Об’єднання в Асоціацію дає нам значні важелі для цього. Водночас це нам відкриває ширші можливості для співпраці з іншими асоціаціями: міст України чи ОТГ, захисту своїх інтересів.

– Самооргагнізація людей є найліпшою формою для роботи на місцях, – зазначив посадовець. – Адже саме тут люди стикаються з тими питаннями, які потребують вирішення чи удосконалення. Враховують усі нюанси, які ми не можемо побачити, приміром, на рівні області. І, власне, завдяки Асоціації громади зможуть подавати листи на вирішення своїх питань уже на вищий рівень. Чи то в облдержадміністрацію, чи, за нашої підтримки, навіть на державний.
23.03.2018 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter