2017 року в Черкаській області учасникам АТО та сім'ям загиблих військових виділено на придбання житла майже 32 млн. грн.

2017 року в Черкаській області учасникам АТО та сім'ям загиблих військових виділено на придбання житла майже 32 млн. грн. Як інформують у Черкаській ОДА, днями в Черкасах на засіданні Центру допомоги учасникам антитерористичної операції обговорили питання соціального захисту атовців, та надання їм допомоги центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як повідомляє Черкаське регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному будівництву у 2017 році 34 сім’ям учасників АТО з числа інвалідів I-II групи та сім’ям загиблих військовослужбовців, які перебували на обліку для поліпшення житлових умов, виплачена грошова компенсація для придбання житла. Сума виплат склала майже 32 млн грн. На сьогодні для цієї категорії громадян придбано 27 квартир.

Станом на 1 березня до Черкаського регіонального управління подали заяви для отримання пільгового кредиту на придбання житла 149 учасників АТО.

Варто зазначити, що для вищезазначених цілей у 2018 році з обласного та місцевих бюджетів Черкащини виділено 13,3 млн грн. Загалом за час дії програми 22 сім’ї учасників АТО отримали кредити та придбали власне житло.
22.03.2018 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter