Анатолій Бондаренко бере участь у роботі VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування у Львові

Анатолій Бондаренко бере участь у роботі VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування у Львові Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко разом із заступником Ігорем Волошиним 22 та 23 березня перебуватимуть у відрядженні у Львові. Там вони візьмуть участь у роботі VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування. Як зазначають організатори, попередньо зареєстровано близько 250 учасників.

– Впевнений, що цей форум стане гарним майданчиком для обміну досвіду між колегами й тут ми зможемо отримати відповіді на низку питань управління містом, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Успіх України залежить від того, наскільки успішним та розвиненим буде кожне з її міст.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Львівський міський голова Андрій Садовий. Він наголосив на важливості повноважень органів місцевого самоврядування, адже саме міста є рушіями змін і двигунами розвитку країни.

– Я вже 20 років працюю у місцевому самоврядуванні – спочатку як депутат, потім очолював Інститут розвитку міста, вже 12 років міський голова. Не повірив, що то так багато, – говорить він. – Місцеве самоврядування – це любов на все життя, це складна праця, але вона завжди з тобою. Ми всі виховані місцевим самоврядуванням і розуміємо відповідальність, яка лежить на нас.

Черкаський міський голова взяв участь у першій панельній дискусії на тему: «Темп реформи децентралізації в Україні. Що бракує: бажання, грошей чи просвітництва?». Разом із ним до обговорення долучилися мер Львова Андрій Садовий та Житомира Сергій Сухомлин, а ще – виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, перший секретар Представництва ЄС з питань децентралізації та секторальних реформ Бенедикт Герман.

Анатолій Бондаренко під час дискусії зазначив, що реформи в Україні, на жаль, відбуваються від виборів до виборів. Натомість сама реформа децентралізації, на його думку, частково побудована так, що «за коштами все одно доводиться їздити до столиці».

Обговорюючи тему взяття валютних кредитів, міський голова зазначив, що через нестабільність гривні Черкаси мають сумний досвід минулих років, коли сума кредиту стає борговим ярмом для всієї територіальної громади.
22.03.2018 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter