ДАБІ: Зупинено або скасовано 28 рішень управління містобудування Чигиринської РДА

ДАБІ: Зупинено або скасовано 28 рішень управління містобудування Чигиринської РДА Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області проведено планову перевірку діяльності Управління містобудування, архітектури, земельних відносин та державної реєстрації Чигиринської районної державної адміністрації.

Під час контрольно-інспекційного заходу за період ІІ-IV квартал 2016 року – 2017 рік посадовими особами Інспекції були виявлені порушення в діяльності уповноваженого органу.

Основні з них – невідповідність прийнятих рішень будівельним нормам, стандартам і правилам, відсутність плану зонування та детального плану території, а також недотримання вимог Порядку видачі будівельних паспортів на забудову земельної ділянки, Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

За результатами перевірки прийнято 28 рішень про зупинення та скасування дії рішень Управління містобудування, архітектури, земельних відносин та державної реєстрації Чигиринської РДА. Зокрема, скасовано дію 4-х містобудівних умов та обмежень і 4-х будівельних паспортів. Разом з тим, зупинено дію 8-ми містобудівних умов та обмежень,10-ти будівельних паспортів та 2-х паспортів прив’язки тимчасових споруд.
21.03.2018 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter