Депутати Черкаської міськради протестували систему електронного голосування "Голос"

Як інформують у міськраді Черкас, під час пленарного засідання сесії, 20 березня, міські депутати працювали в тестовому режимі з системою електронного голосування «Голос».
Депутати Черкаської міськради протестували систему електронного голосування "Голос"

Для цього кожному з обранців роздали планшет. Далі – поіменне голосування здійснюється шляхом натискання однієї із кнопок: «за», «проти», «утримався». Утім, під час апробації системи депутатами виникали технічні проблеми.

– У четвер відбудеться продовження роботи 52-ого пленарного засідання сесії із розгляду земельних питань. На ньому депутати знову намагатимуться працювати з електронною системою голосування, – прокоментувала начальник відділу з питань роботи ради Вікторія Курч. – На це засідання ми плануємо запросити представника фірми, яка розробляла цю систему, аби вони могли оперативно надати відповіді депутатам стосовно користування програмним забезпеченням.

До слова, за допомогою системи депутати можуть не лише проголосувати, а й зареєструватися, записатися на виступ, ознайомитися з програмою пленарного порядком денним та переглянути проекти рішень.
21.03.2018 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter