Черкаський виконком підтримав Програму соціально-економічного розвитку Черкас на 2018 рік

Черкаський виконком підтримав Програму соціально-економічного розвитку Черкас на 2018 рік За інформацією міськради Черкас, виконавчий комітет погодив зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас на 2017-2019 роки. Під час сьогоднішнього засідання, 19 березня, цей проект рішення з усіма озвученими пропозиціями одноголосно підтримали всі присутні. Остаточне слово тепер за депутатами.

Як розповіла директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, основним пріоритетом у змінах до ПСЕРу є закінчення розпочатого раніше будівництва або ж ремонтних робіт на низці об’єктів у місті.

– Важливим нині є завершення робіт із реконструкції вулиці Героїв Дніпра, будівництва полігону твердих побутових відходів, – говорить вона. – Значна увага, як і в попередніх роках, приділена освітянській галузі, зокрема, завершенню робіт, пов’язаних із енергозберігаючими технологіями.

Під час обговорення проекту рішення міський голова Анатолій Бондаренко запропонував перерозподілити три мільйони гривень для зведення в Черкасах меморіального комплексу загиблим АТОвцям.

Ще 10 мільйонів гривень – на будівництво багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту.

Заступник міського голови Юрій Ботнар вніс пропозицію спрямувати кошти з бюджету на облаштування систем рекуперації для басейну, що на Центральному стадіоні, та палацу спорту «Будівельник».

Близько трьох мільйонів гривень за його пропозицією спрямують на встановлення системи пожежної сигналізації в закладах освіти.

Майже 9,5 млн грн виділять на реконструкцію прилеглої території (спортивних майданчиків) у 1, 31 гімназіях, у 8, 17, 21, 22 школах та в фізико-математичному ліцеї.

Заступник міського голови Ігор Волошин ініціював створення нового веб-порталу Черкаської міської ради та її виконавчого комітету, оскільки нинішній, за його словами, не відповідає запитам сьогодення.
19.03.2018 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter