КВУ презентував результати дослідження з атестації депутатів Черкаської міськради

Як інформують у міськраді Черкас, 16 березня обласна організація Комітету виборців України презентувала результати дослідження «Атестація депутатів місцевих рад». Упродовж року експерти слідкували за діяльністю черкаських обранців та, як результат, оцінювали їх від «0» до «5» за низкою критеріїв.
КВУ презентував результати дослідження з атестації депутатів Черкаської міськради

– Дуже часто люди, яких стосується оцінювання, відносяться до такого дослідження дещо насторожено, – говорить голова Черкаського КВУ Максим Михлик. – Натомість для нас це не спроба «очорнити» імідж того чи іншого депутата, а інструмент, який можна використати. Перш за все переглянути слабкі сторони, побачити, власні недоопрацювання та поліпшити свою діяльність.

Оцінювали депутатів за об’єктивними показниками (відповідно до законодавчих вимог) та суб’єктивними (персональні оцінки кожного з обранців від експертів).

Так, фахівці перевіряли проведення прийому виборців депутатами у визначений ними ж час, вивчали інформацію стосовно відвідування обранцями засідань сесій, постійних комісій, їхнього персонального голосування, врегулювання конфлікту інтересів, проведення обранцями звітів.

Під час обговорення результатів оцінювання депутат Роман Діскант поцікавився, як у цілому б експерти оцінили діяльність Черкаської міської ради. На що одна з них – викладач кафедри державної служби, публічного адміністрування та політології Олександра Дем’яненко – поставила їм тверду «четвірку».
16.03.2018 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter