Канівський район отримав два нових реанімобілі

Як інформують у Черкаській облраді, 14 березня голова обласної ради Олександр Вельбівець із робочою поїздкою побував у Канівському районі, де взяв участь у роботі пленарного засідання сесії районної ради та передав ключі від двох автомобілів швидкої медичної допомоги типу «В» (реанімобіль), що були закуплені на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджетів.
Канівський район отримав два нових реанімобілі

– Я сьогодні виконую приємну місію, що стала результатом спільної продуктивної роботи депутатів обласної та Канівської районної рад, влади різних рівнів і була спрямована на покращення якості надання екстреної медичної допомоги жителям Канівського району. Нагадаю, що відповідно до обласної цільової програми «Екстрена медична допомога Черкащини на 2017-2020 роки» вперше за час існування Центру екстреної медичної допомоги придбано 8 автомобілів швидкої медичної допомоги типу «В» на умовах співфінансування з бюджетів різних рівнів на загальну суму майже 16 млн. грн. Відзначу, що Канівський район одним із перших виділив кошти на придбання двох автомобілів у розмірі 2 млн. 250 тис. грн, тому хочу в першу чергу подякувати усім присутнім за те, що у вашому районі є чітке розуміння і підтримка озвучених пріоритетів фінансування проектів і програм, які схвалюються на рівні області чи озвучуються на початку року головою облдержадміністрації. Сьогоднішня подія – підтвердження ефективності такої співпраці, що дозволила вирішити одну із важливих проблем району – забезпечити швидку медичну допомогу повністю укомплектованими реанімобілями, що будуть обслуговувати жителів вашого району, – наголосив Олександр Іванович та вручив ключі від автомобілів водіям бригад швидких місцевого підрозділу Центру екстреної медичної допомоги.

До слова, район отримав ще два автомобілі швидкої допомоги, що були закуплені за кошти державного бюджету за сприяння народного депутата України Владислава Голуба.
16.03.2018 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter