Боржники по аліментам з Білозір'я після візиту мобільної групи управління юстиції заплатили близько 57 тис. грн. боргу матерям

Боржники по аліментам з Білозір'я після візиту мобільної групи управління юстиції заплатили близько 57 тис. грн. боргу матерям Як повідомляють у головному територіальному управлінні юстиції в Черкаській області, близько 57 тис грн заборгованості зі сплати аліментів надійшло на рахунки матерів після того, як минулого тижня боржників с.Білозір’я Черкаського району відвідала мобільна група Головного територіального управління юстиції.

6 лютого цього року вступив в силу закон №7277, який передбачає посилення відповідальності за несплату аліментів. Одним із дієвих засобів впливу на боржників став виїзд до них мобільних груп. Працівники державної виконавчої служби вручають боржникам чи їхнім родичам повідомлення, роз’яснють відповідальність за несплату аліментів, вивчають майновий стан та описують майно.

Також станом на сьогодні державними виконавцями області винесено більше 3,2 тисячі постанов про тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами, у праві виїзду за кордон, на користування зброєю та полювання.

– Місяць роботи нового закону показав, що він передбачає дієві засоби впливу на боржників та змушує їх розраховуватися із заборгованістю, що накопичувалася роками, – розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк. – Так, у Звенигородському районі розрахувалися зі своїми дітьми два боржники, які не платили 8 років. Від них надійшло 74,2 та 82,3 тисячі гривень. У Чигиринському та Христинівському районах чоловіки розрахувалися з боргами за 6 років, сплативши по 81,3 та 70,7 тисячі відповідно.
13.03.2018 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter