У Черкасах курсанти Академії СБУ провели вечір пам'яті загиблих працівників спецслужби під час війни на Сході

Як інформують в УСБУ в Черкаській області, в рамках всеукраїнського благодійного туру курсанти Академії СБУ провели у Черкасах вечір пам’яті загиблих під час проведення антитерористичної операції співробітників Служби безпеки України. Вони представили виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта».

Вшанувати загиблих Героїв прийшли представники органів державної влади, зокрема й голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, співробітники Управління СБУ в Черкаській області, військові та духовенство, а також курсанти і студенти місцевих вишів. Ректор Академії СБ України Сергій Кудінов зазначив, що колектив навчального закладу розпочав всеукраїнський благодійний тур у січні 2017 року. Нині захід уже відвідали одинадцять тисяч людей у різних куточках нашої країни. Черкаси стали шістнадцятим містом України, де відбувся доброчинний вечір.
У Черкасах курсанти Академії СБУ провели вечір пам'яті загиблих працівників спецслужби під час війни на Сході

«Ми продовжуємо нести людям правду про війну та увічнювати подвиг співробітників СБУ, адже у кожному місті відчуваємо, що це потрібно Україні та українцям. Те, що не дозволяє нам стояти осторонь, так це любов до рідної землі та пам`ять про наших загиблих Героїв», – наголосив Сергій Кудінов.

Глядачі ознайомилися із репродукціями виставки картин та переглянули виставу-реквієм. Під час заходу колектив Академії також презентував один із фільмів відеопроекту «Пам’ятаємо», присвячений підполковнику СБУ Володимиру Шкірі, який загинув 24 червня 2014 року під Слов’янськом у збитому терористами гелікоптері. Кошти, зібрані під час благодійного заходу, передали до Черкаського обласного госпіталю ветеранів війни для потреб Центру реабілітації учасників антитерористичної операції.
06.03.2018 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter