Черкаські ОДА й облрада підписали меморандум про співпрацю з ДП "СЕТАМ"

Як інформують у Черкаській ОДА, Черкащина розпочинає співпрацю з державним підприємством «СЕТАМ» Міністерства юстиції України. Відповідний меморандум сьогодні підписано між ним, Черкаською обласною державною адміністрацією та обласною радою.
Черкаські ОДА й облрада підписали меморандум про співпрацю з ДП "СЕТАМ"

Документ передбачає співробітництво у сфері побудови в Україні прозорої, ефективної та дієвої системи електронних торгів для реалізації активів, а також створення дієвого ринку електронної комерції та дотримання принципів економічної конкуренції.

– Черкащина однією з перших почала застосовувати систему електронних закупівель ProZorro, ще до набуття чинності відповідного закону, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Ми приділяємо особливу увагу цьому питанню. Бо йдеться про економію коштів громади, їхнє раціональне використання і, що не менш важливо, мінімізацію корупційних ризиків. Застосування замовниками області у 2017 році системи електронних закупівель ProZorro дозволило зекономити 262 млн грн. Сьогодні ж ми робимо ще один крок до прозорої роботи органів влади. Бо реалізація державного та комунального майна теж пов’язана з корупційними ризиками. Водночас ДП «СЕТАМ» має досвід і авторитет у сфері прозорої та максимально ефективної реалізації майна за принципом англійського аукціону. Кілька наших місцевих рад уже приєдналися до його системи OpenMarket.
Черкаські ОДА й облрада підписали меморандум про співпрацю з ДП "СЕТАМ"

Із початку адміністрування системи OpenMarket підприємством «СЕТАМ» реалізовано 24 466 тис. лотів, загальною вартістю понад 3,95 млрд грн. Ціни реалізації, порівняно зі стартовими, у середньому зросли на понад 12%. Надходження до державного бюджету від діяльності ДП «СЕТАМ» становлять понад 300 млн грн.
05.03.2018 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter