26-27 травня в Черкасах відбудеться авіафестиваль «Mriya-fest»

26-27 травня в Черкасах відбудеться авіафестиваль «Mriya-fest»Як інформують у Черкаській ОДА, в останні вихідні травня в аеропорту «Черкаси» відбудеться унікальна подія – науково-розважальний фестиваль «Mriya-fest». Авіашоу, турніри з авіамоделювання, дитячі наукові зони та музичні сюрпризи – організатори поки не розкривають усіх візитівок заходу. Втім запевняють – буде цікаво і дорослим, і малечі.

Про ідею виникнення та проведення першого в області родинного авіаційного фестивалю говорили сьогодні в ОДА на прес-конференції організатори «Mriya-fest» та представники обласної влади. Авіафестиваль, який планують провести у Черкасах 26-27 травня, не має аналогів в Україні. Тож організатори заходу, відзначає керівниця проекту «Mriya-fest» Ірина Хорошаєва, є своєрідними першопрохідцями.

– Коли ми задумували цей фестиваль, то розуміли, що будемо першими, хто втілить такий захід, – зауважує вона. – Оскільки в Україні ще ніхто не робив такого. Окрім безлічі літаків, на які всі охочі зможуть подивитися, та авіашоу, у нас буде чимало пізнавальних локацій для дітей. Передовсім турнір та майстер-класи з авіа-моделювання, LEGO-моделювання, робототехніки, зони цікавої науки, ярмарок профільної літератури. Крім того, у нас заплановані сюрпризи на музичній сцені, залучатимемо й байкерів. Ми хворіємо не просто небом, а цікавим життям. І хочемо показати його і нашим дітям насамперед.

Організатори кажуть, вхід буде вільним для всіх. А, оскільки фестиваль – це родинний захід, то алкоголь на території аеропорту буде під забороною. Сценічне обладнання надасть область. Його позаторік придбали коштом Держфонду регіонального розвитку.

Основна мета авіафесту – ознайомити ближче черкащан та гостей краю з авіацією. Для цього ж в місті відкрили авіаклуб «Черкаси» під керівництвом Михайла Городових, який є одним із співорганізаторів фестивалю. Надалі клуб опікуватиметься питаннями розвитку малої авіації у Черкасах та області та можливості організації екскурсійних польотів.
02.03.2018 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter