Ткаченко: Усі автошляхи в області мають бути максимально проїзні

Засідання оперативного штабу з реагування на надзвичайні ситуації та події провів голова Черкаської ОДА. Як інформують у Черкаській ОДА, Юрій Ткаченко скоординував подальші дії профільних служб.

Ткаченко: Усі автошляхи в області мають бути максимально проїзні


За інформацією Служби автомобільних доріг області, натепер проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечено. Із ночі на цих автошляхах працювали 157 одиниць техніки. Водночас, за повідомленням ПАТ «Черкасиобленерго», на ранок четверга знеструмлено 23 населені пункти. Там працюють бригади аварійників. У посиленому режимі роботи також рятувальники.
Ткаченко: Усі автошляхи в області мають бути максимально проїзні

– Цілодобово працює обласний оперативний штаб, аналогічно по районах, – зауважив очільник області Юрій Ткаченко. – Кожен керівник мені особисто доповідає про ситуацію. Наше завдання – максимально розчистити дороги до нової хвилі стихії – уже після обіду синоптики прогнозують погіршення погодних умов. І це особиста відповідальність кожного керівника: від голови РДА, до міських і сільських голів, а також очільників ОТГ. Автошляхи мають бути максимально проїзні. Усі повинні спрацювати 100% і бути відповідальними перед своїми громадами.
01.03.2018 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter