Ткаченко: Найбільше нарікань по стану доріг маємо по Смілі

Ткаченко: Найбільше нарікань по стану доріг маємо по Смілі Активніше готуватися до ремонтної кампанії доріг закликав обласний керманич. Зокрема, йдеться про підготовку проектно-кошторисної документації. Як інформують у Черкаській ОДА, про це Юрій Ткаченко сказав на координаційній нараді.

Також він звернувся до керівника Служби автомобільних доріг області задля негайного ремонту найбільш проблемних ділянок автошляхів, як тільки-но дозволять погодні умови.

– Найбільше нарікань маємо по Смілі, – сказав Юрій Ткаченко. – Ідеться про напрями в бік Кам’янки й Умані. Ми чекаємо проектів від міської влади, щоби вже навесні почати ремонт. Також звертаю увагу Служби автомобільних доріг області на ділянки доріг через Мошни, між Смілою та Ротмістрівкою тощо. Вони мають бути проїзні. Усі балансоутримувачі доріг повинні належним чином підготуватися до ремонтної кампанії, щоби не гаяти часу, коли погода дозволить стартувати.

Нагадаємо, минулоріч в області відремонтували безпрецедентні понад 96 км доріг загального користування. Із утриманням автошляхів на це залучили 622,4 млн грн. Ідеться про кошти державного, обласного та місцевого бюджетів, а також кредитні та надходження митних платежів. Серед ключових об’єктів: ремонт ділянок доріг Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань; Київ – Знам’янка, мосту через Дніпро та ін.
27.02.2018 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter