Черкащанина Сергія Сиротенка посмертно нагородили пам'ятним знаком "За заслуги перед містом Черкаси" I ступеня

Як інформують у міськраді Черкас, загиблого на сході України бійця, майора Сергія Сиротенка нагородили пам'ятним знаком "За заслуги перед містом Черкаси" І ступеня. Цю відзнаку сьогодні на сесії міський голова Анатолій Бондаренко вручив його дружині Олені Миколаївні.
Черкащанина Сергія Сиротенка посмертно нагородили пам'ятним знаком "За заслуги перед містом Черкаси" I ступеня

Сергій Васильович Сиротенко з Черкас загинув 1 листопада 2017 року від підриву міни неподалік Мар'їнки. У зоні проведення антитерористичної операції він служив у лавах батальйону спеціального призначення "Донбас" 15-ого окремого полку Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України. Був заступником командира. На захист рідної держави став ще влітку 2014-ого року - фактично від перших днів збройного конфлікту на східних кордонах.

- Він був офіцером і командиром, якого слухалися і поважали, - прокоментував під час сесії міський голова Анатолій Бондаренко. - Напевне, після однієї з ротацій він міг би полишити службу, оскільки вдома на нього чекали мама, дружина Олена з трьома дітьми, бабуся, брат. Але Сергій Васильович вирішив по-іншому. Саме з таких, як він, формується міць і сила українського війська.

Нагадаємо, рішення про нагородження Сергія Сиротенка "За заслуги перед містом Черкаси" І ступеня (посмертно) за відданість і вірність військовій присязі депутати міської ради ухвалили 12 грудня 2017 року. Вона передбачає й грошову виплату його рідним у розмірі 44050 гривень.

Під час сесії його та ще 25 загиблих у АТО бійців із нашого міста вшанували хвилиною мовчання.
22.02.2018 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter