Як у Черкасах святкуватимуть Масницю

Як у Черкасах святкуватимуть МасницюЧастування млинцями, пізнавальні конкурси, веселі ігри, а ще спалювання опудала зими – так насичено та видовищно жителям Черкас пропонують відсвяткувати Масницю. Як інформують у міськраді Черпкас, цікаву програму для них у різних районах міста підготували комітети самоорганізації населення. Усе – задля популяризації найкращих українських традицій.

Народні гуляння на Масницю влаштують, зокрема, у мікрорайонах «Лісовий», «Дніпровський», «Припортовий» та «Перемога». Святкування тут відбудуться за сприяння тамтешніх підприємців та депутатів.

Так, у суботу, 17 лютого, о 13.00 проводи зими влаштують у мікрорайоні «Лісовий» на перехресті вулиць Смаглія та Олексія Панченка (колишня – Ярослава Панченка). Із 14.00 тут триватимуть ігри та численні розваги для дітей. У подарунок за хороший настрій – ароматна кава.

У неділю, 18 лютого, Масницю святкуватимуть:

– у мікрорайоні «Дніпровський» за адресою: вулиця Пацаєва, 8. Початок о 12-00;
– у мікрорайоні «Припортовий» на території 9-ої гімназії (вулиця Юрія Іллєнка, 52, колишня – Горького). Початок о 12-00;
– у мікрорайоні «Перемога» біля Палацу молоді (вулиця Сумгаїтська, 12). Початок о 14-00.

Нагадаємо, що цієї суботи, 17 лютого, Масницю відзначатимуть і в парку "Сосновий бір". На гостей там чекають цікаві конкурси та пригощання.
16.02.2018 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter