Посадових осіб Черкаського інституту пожежної безпеки судитимуть за неподання декларацій

Посадових осіб Черкаського інституту пожежної безпеки судитимуть за неподання декларацій Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальних провадженнях, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактами умисного неподання суб’єктами декларування відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури, досудовим розслідуванням установлено, що посадові особи, проходячи службу в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, будучи суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в установленому порядку умисно не подали річну декларацію за формою, що визначена Національним агентством з питань запобігання корупції.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
16.02.2018 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter