"Черкасиводоканал" отримав дозвіл на будівництво очисних споруд в Сокирне, - ДАБІ

"Черкасиводоканал" отримав дозвіл на будівництво очисних споруд в Сокирне, - ДАБІНаприкінці 2017 року Держархбудінспекцією видано дозвіл на виконання будівельних робіт КП «Черкасиводоканал» на будівництво в селищі Сокирна Черкаського району очисних споруд промивних вод Дніпровської водоочисної станції в місті Черкаси.

Проектом передбачено будівництво очисних споруд промивних вод з впровадженням технології очищення та використання у технологічному (замкнутому) циклі, а також впровадження технології зневаження зворотних вод.

Проектна продуктивність становить 6,5 тис.м³/добу.

Будівництво буде виконуватись в умовах безперервної роботи діючої Дніпровської водоочисної станції та без порушень процесу виробництва питної води.

Цей об’єкт має соціально-екологічну значимість для міста. Виключення скиду промивних вод в поверхневе джерело питного водопостачання, (Кременчуцьке водосховище, р. Дніпро), очищення та повторне використання промивних вод на Дніпровскій водоочисній станції КП «Черкасиводоканал» забезпечить покращення екологічного стану навколишнього природного середовища та сприятиме покращенню рівня життя громадян.
15.02.2018 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter