На снігоприбиральній техніці ЧЕЛУАШ встановлюють GPS-трекери

Сьогодні на снігоприбиральній техніці КП «ЧЕЛУАШ» встановлюють GPS-трекери. Обладнання дозволить як чиновникам, так і містянам спостерігати за роботою спецтехніки в режимі онлайн.
На снігоприбиральній техніці ЧЕЛУАШ встановлюють GPS-трекери

З ініціативою встановлення трекінгу на техніку виступив автор додатку MapaMagic Віктор Євпак.

Кількома днями раніше Євпак уклав угоду із «ЧЕЛУАШем», в якій зобов’язався обладнати техніку трекерами безкоштовно.

– Після встановлення обладнання кілька днів нам знадобиться на те, аби доопрацювати систему MapaMagic. Уже скоро, окрім трекінгу громадського транспорту, на спеціальному web-сайті можна буде спостерігати і за комунальною технікою, – говорить Віктор Євпак. – У подальшому ми хочемо вдосконалити систему, щоб вона не лише демонструвала рух снігоприбиральної техніки, а й допомагала відслідкувати ефективність її роботи. Наприклад, щоб відображалось, де техніка вже була кілька разів, і якщо по факту ділянка дороги виявиться неприбраною, у комунальників можна буде запитати про причини відсутності результату.

У КП «ЧЕЛУАШ» на ініціативу підприємця відгукнулись схвально.

– Якщо в когось виникають сумніви щодо роботи наших працівників та задіяної техніки – будь ласка, я не проти встановлення таких трекерів. Ми не збираємося приховувати свою роботу від громади, - говорить директор підприємства Олексій Мельник. – Ми готові показати свою роботу та встановити ці трекери, щоб у режимі онлайн можна було слідкувати за ходом очищення Черкас від снігу. Єдина умова - щоб все було повністю безкоштовно, оскільки бюджетні кошти ми не можемо витрачати не за цільовим призначенням, а комерційних, на жаль, не так багато.
09.02.2018 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter